Logopedyczna szkoła online dla dzieci dwujęzycznych
Sales Manager / Office Manager
Zapraszamy do naszej międzynarodowej firmy logopedycznej Govorika, która już od ponad 13 lat działa w 4 językach z klientami z 49 krajów, z 4150+ uczniami oraz 330 logopedami. Przez ten czas osiągnęliśmy wiele, ale jesteśmy pewni, że nasze największe sukcesy są jeszcze przed nami!

Tylko w ciągu ostatniego roku nasi polskojęzyczni logopedzi przeprowadzili ponad 2500 lekcji online z dziećmi z Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Niemiec, Hiszpanii, Irlandii i USA. Aktywnie się rozwijamy i szukamy ambitnego Specjalisty, który wniesie swój wkład w dynamiczny rozwój firmy.
Gotowy podjąć wyzwanie?

Co oferujemy:
  • Zmianowy tryb pracy na pełen etat
  • Praca z profesjonalnym zespołem: Wspieramy się nawzajem i wspólnie osiągamy sukcesy.
  • Stała wypłata + bonusy i premie: Zależy nam, abyś był zmotywowany i pomagał firmie osiągać jeszcze lepsze wyniki
  • Umowa B2B lub alternatywa

Twoje zadania:
  • Rozwiązywanie zadań oraz odpowiadanie na pytania potencjalnych i już istniejących klientów.
  • Wsparcie działu sprzedaży od strony administracyjnej z elementami sprzedaży.
  • Umiejętności sprzedażowe będą dodatkowym atutem.
  • Komunikacja z nowymi i potencjalnymi klientami na czatach.
  • Obsługa zgłoszeń od potencjalnych klientów przez komunikatory i telefon.
  • Wsparcie obecnych klientów: Rozwiązywanie kwestii związanych z płatnościami, przenoszeniem zajęć itp.
  • Komunikacja z nowymi klientami: Informowanie o zmianach w warunkach świadczenia usług, promocjach, problemach technicznych.
  • Szybkie reagowanie na zapytania klientów: Przekazywanie ważnych informacji kierownikowi działu

Nasz idealny kandydat:
  • Ambicje i motywacja do osiągania wysokich wyników.
  • Biegła znajomość języka polskiego (minimum C1): Umiejętność swobodnej komunikacji i pisania po polsku.
  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon lub online.
  • Zrozumienie psychologicznych zasad sprzedaży i komunikacji: Umiejętność efektywnej współpracy z klientami.
  • Biegłość w obsłudze komputera, smartfona i komunikatorów: Techniczna biegłość.
  • Doświadczenie w pracy zdalnej: Umiejętność samoorganizacji i efektywnej pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Możliwości kariery: U nas będziesz mógł realizować swój potencjał i rozwijać się razem z firmą.
  • Wsparcie i szkolenia: Oferujemy wsparcie nowym pracownikom i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Innowacyjna kultura: Cenimy nowe pomysły i dążymy do ciągłego doskonalenia.
Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który zmienia świat edukacji na lepsze!
Wyślij swoje CV i dodaj kilka zdań, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć do naszego zespołu. Lub napisz, co wniesiesz do naszej firmy, rozpoczynając z nami współpracę
* Przyjmujemy ankiety zgłoszeniowe do 25.07

** Jesteśmy międzynarodową firmą z ukraińskimi korzeniami prężnie rozwijająca się na rynku polskim. Wyróżniamy się szybkim tempem pracy i błyskawicznym rozwojem. Szukamy ambitnych kandydatów, niebojących się wyzwań
GOVORIKA LP
85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom
Pracujemy na całym świecie!